Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги суб'єктів господарюванняЩодо одержання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря у разі використання резервного палива

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 809-р "Про затвердження Плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу  до осінньо-зимового періоду 2015/16 року  та його проходження", у разі використання мазуту як резервного палива, суб'єкту господарювання необхідно одержати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами відповідно до вимог ст. 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

Порядок проведення та оплати  робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян - підприємців, які отримали такі дозволи, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 № 302.

З переліком документів, необхідних для отримання дозволу на викиди, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Департаменту у розділі "Адміністративні послуги".

Наголошуємо, що заява та матеріали для одержання дозволу на викиди суб'єктом господарювання, об'єкт якого належить до першої групи, подаються до Міністерства екології та природних ресурсів України (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35), суб'єкт господарювання, об'єкт якого належить до другої або третьої групи, подає відповідну заяву та матеріали для одержання дозволу на викиди до дозвільного центру (м.Черкаси, вул. Благовісна, 170).

 

 

Переглядів: 1677
 
Сторінка 2 з 2
You are here: