Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 жовтня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

АКТУАЛЬНО

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Відповідно до графіку проведення прямого телефонного зв’язку “Гаряча лінія» в облдержадміністрації з населенням області у жовтні 2017 року 31 жовтня 2017 з 15:00 до 17:00 діятиме прямий телефонний зв’язок з керівництвом Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації за номером 63-36-55.

У Мінприроди України триває прийом запитів від юридичних осіб на здійснення природоохоронних заходів у 2017 році

Інтерактивна карта смiттезвалищ

Закон про посилення відповідальності за незаконну порубку лісу та порушення вимог з охорони пралісів вступив в силу

Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"


ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги суб'єктів господарюванняДо уваги суб’єктів господарювання ! Перелік ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами стосовно яких Мінприроди винесено рішення про анулювання ліцензій у період 2016-2017 років

До Черкаської обласної державної адміністрації надійшов лист Міністерства екології та природних ресурсів України  щодо інформування су’єктів господарювання про ліцензіатів, відносно яких Мінприроди України прийнято рішення про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.

Переглядів: 206
Детальніше...
 


Щодо отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Згідно п.3 Порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян - підприємців, які отримали такі дозволи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. N 302 "Дозвіл видається  безоплатно на строк не менш як п'ять років суб'єкту господарювання, об'єкт якого відповідно до законодавства  належить до другої або третьої групи, - обласними… держадміністраціями…. через дозвільні центри за погодженням з територіальними органами Держсанепідслужби.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1092 "Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів" відбулась реорганізація територіальних органів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 №442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 №260-р "Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів" Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розпочала виконання функцій і повноважень ряду центральних органів виконавчої влади, зокрема і Державної санітарно-епідеміологічної служби.

 

Переглядів: 74
 
Сторінка 1 з 2
You are here: