Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 жовтня 2017
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

АКТУАЛЬНО

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Відповідно до графіку проведення прямого телефонного зв’язку “Гаряча лінія» в облдержадміністрації з населенням області у жовтні 2017 року 31 жовтня 2017 з 15:00 до 17:00 діятиме прямий телефонний зв’язок з керівництвом Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації за номером 63-36-55.

У Мінприроди України триває прийом запитів від юридичних осіб на здійснення природоохоронних заходів у 2017 році

Інтерактивна карта смiттезвалищ

Закон про посилення відповідальності за незаконну порубку лісу та порушення вимог з охорони пралісів вступив в силу

Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"


ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Реагування на критикуОтримання документів дозвільного характеру у сфері охорони атмосферного повітря – крок до європейської практики ведення бізнесу

У вересні 2014 року Верховною Радою України ратифіковано Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (далі – ЄС). Угода визначає формат відносин між Україною та ЄС і слугує стратегічним орієнтиром соціально-економічних реформ в Україні.

Переглядів: 390
Детальніше...
 


Порядок фінансування природоохоронних заходів

Запроваджений в Україні економічний механізм природоохоронної діяльності передбачає систему бюджетного фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів накопичених від екологічного податку, збору за забруднення навколишнього природного середовища, грошових стягнень, та інших надходжень. Кошти від екологічного податку зараховуються до державного і місцевих бюджетів згідно з Бюджетним кодексом України.

Переглядів: 409
Детальніше...
 
Сторінка 1 з 2
You are here: