Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЗвіт про роботу Департаменту у сфері надання адміністративних послуг за листопад 2015 року

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації здійснює реалізацію державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Одним з основних завдань департаменту є надання адміністративних послуг, а саме: видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, дозволу на спеціальне водокористування, реєстрація декларації про утворення відходів.

Видача документів дозвільного характеру регламентується рядом нормативно-правових актів, зокрема Законами України: "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про охорону атмосферного повітря", "Про відходи", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", Водним Кодексом України.

Одним із шляхів забезпечення екологічної безпеки, створення сприятливого навколишнього природного середовища для життєдіяльності людини, зменшення рівня забруднення атмосферного повітря, поверхневих вод, ґрунтів, забезпечення нормативної якості повітря, поверхневих вод є одержання суб’єктами господарювання документів дозвільного характеру у сфері охорони навколишнього природного середовища.

У листопаді 2015 року департаментом:

- видано 36 дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами;

- видано 25 дозволів на спеціальне водокористування;

- зареєстровано 23 декларації про утворення відходів.

Враховуючи, що порядок видачі дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами та форма дозволу Кабінетом Міністрів України не визначені, зазначені дозволи не видавались (підстава: ст. 18 Закону України "Про відходи").

Звертаємо увагу, що здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спеціального водокористування, у т. ч. скидів стічних вод у водні об’єкти без відповідних дозволів, недотримання вимог нормативно-правових актів у сфері поводження з відходами є порушенням природоохоронного законодавства та тягне за собою адміністративну відповідальність.

 

Переглядів: 1149
 
You are here: