Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПорядок отримання дозволу на спеціальне водокористування

Порядок отримання дозволу на спеціальне водокористування визначено Законом України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (далі - Закон), при цьому суб’єкту господарювання потрібно через дозвільний центр Черкаської обласної державної адміністрації подати повний пакет документів згідно з затвердженим регламентом. Перелік документів, необхідних для отримання дозволу на спеціальне водокористування розміщено на сайті Департаменту eco.ck.ua.

Заява, документи, що додаються до неї, та копія опису в день реєстрації заяви або протягом наступного робочого дня передаються (надсилаються) державним адміністратором у паперовій формі до дозвільного органу, зазначеного в абзаці одинадцятому частини першої статті 1 цього Закону, або через його представника, якщо відповідний  дозвільний  орган  бере  участь  у роботі дозвільного центру та взаємодіє з державним  адміністратором.

Дозвільний орган оформляє  відповідний документ дозвільного характеру або письмове повідомлення суб’єкта господарювання про відмову у видачі  документа дозвільного характеру та передає протягом одного робочого дня державному адміністратору відповідні документи (письмове повідомлення)  через  представника  такого дозвільного  органу.

Розпорядженнями облдержадміністрації від 17.05.2013 № 139 "Про зміни у структурі обласної державної адміністрації" та від 21.05.2013 № 146 "Про затвердження Положення про Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації" утворено Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації (далі – Департамент), якому згідно Положення про Департамент надані повноваження щодо видачі дозволів на спеціальне водокористування.

Державний  адміністратор  не пізніше наступного робочого дня  з  дня отримання від дозвільного органу, відповідного документа дозвільного  характеру  (письмового  повідомлення  про відмову  у  видачі  документа  дозвільного  характеру)  повідомляє суб’єкту господарювання   про  час  та  місце  видачі  документа дозвільного  характеру  або  письмової  відмови у видачі документа дозвільного  характеру.

Переглядів: 1091
 
You are here: