Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПроцедура одержання документа дозвільного характеру (дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами) суб’єктом господарювання

Для одержання документа дозвільного характеру суб’єкт господарювання звертається до державного адміністратора із відповідною заявою та пакетом документів, які зазначені в "Вичерпному переліку документів, необхідних для отримання документа дозвільного характеру". 

Дозвільна справа передається державним адміністратором до Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області для розгляду.

Головне управління Держсанепідслужби у Черкаській області протягом не більше ніж п'ятнадцяти календарних днів з дня одержання від державного адміністратора заяви та документів, що додаються до неї, готує рішення щодо  можливості/неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та передають відповідні документи державному адміністратору. У рішенні щодо неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами зазначаються передбачені законом підстави для винесення такого рішення.

Державний адміністратор передає дозвільну справу Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської ОДА для розгляду.

Департамент протягом не більше ніж тридцять календарних днів з дня одержання  від  державного адміністратора заяви та документів, що додаються до неї, оформлює дозвіл на викиди забруднюючих речовин  в атмосферне повітря стаціонарними джерелами або письмове повідомлення суб'єкту господарювання про відмову у видачі документа дозвільного характеру та передають відповідні документи (письмове повідомлення) державному адміністратору. У письмовому повідомленні про відмову у видачі документа дозвільного характеру зазначаються передбачені законом підстави для такої відмови.

Державний адміністратор передає документ дозвільного характеру або письмове повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру, суб’єкту господарювання.

Переглядів: 1012
 
You are here: