Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністраціїДо уваги громадськості області!

12 квітня 2014 року планується проведення масштабної Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!". Мета акції "Зробимо Україну чистою!" - звернути увагу на системні проблеми у сфері поводження з відходами, а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього залучення місцевих громад до прибирання міст та селищ.

Організатором акції виступає - Всеукраїнська громадська організація "Зробимо Україну чистою!" - учасник загальносвітового руху  "Let's do it, world".

Акція є значущим всеукраїнським еколого-просвітницьким заходом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років.

Такий захід не лише сприятиме благоустрою та озелененню країни, він також сприятиме підвищенню рівня екологічної культури населення, виховання молоді в дусі любові та дбайливого ставлення до природи.

Дана акція надає можливість кожному громадянину України зробити свій добровільний і посильний внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього нашої країни.

За більш детальною інформацією про Всеукраїнську акцію "Зробимо Україну чистою!" звертатися до Ткаченко Лілії, обласного координатора соціально-екологічної акції "Зробимо Україну чистою 2014", за телефоном: +38(063)674-24-96.

Закликаємо в рамках акції "Зробимо Україну чистою!" взяти активну участь заходах, спрямованих на озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших об’єктів, поширення екологічних знань.

Переглядів: 981
 
You are here: