Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністраціїДержавна екологічна академія післядипломної освіти та управління проводить навчання на тему: „Екологічна та промислова безпека під час роботи з небезпечними відходами”

З метою реалізації державної політики  у сфері  поводження з небезпечними відходами і підвищення професіонального рівня знань керівників та фахівців, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Мінприроди на базі кафедри екологічної безпеки проводить навчанння на тему: „Екологічна та промислова безпека під час роботи з небезпечними відходами”.

У навчальній програмі розглядаються законодавчі та нормативно-правові вимоги; організаційно-технічні заходи щодо забезпечення безпеки довкілля у сфері поводження з небезпечними відходами та речовинами; європейське законодавство у сфері екологічної безпеки; санітарно-гігієнічні аспекти; сучасні технології оброблення, знешкодження та утилізації небезпечних відходів; нормування; дозволи; ліміти на утворення і розміщення відходів та контроль; ліцензійні умови; державний облік та паспортизація; негативний вплив небезпечних відходів та речовин на навколишнє природне середовище та здоров’я людини; заходи впливу на порушників законодавства; забезпечення вимог пожежної безпеки під час поводження з відходами.

Курси будуть проходити з 19 по 21 лютого 2014 року у приміщенні Академії  за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корпус 2, м. Київ, 03035.

Реєстрація слухачів – 19 лютого 2014 р. о 930 годині.

Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтва встановленого зразка про підвищення кваліфікації. Програму курсів та формат заявки для суб’єктів господарювання дивіться на сайті академії.

Вартість навчання – 2500 грн. за одну особу.

Для комплектування групи необхідно надіслати заявку до 14 лютого 2014 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   або факсом тел./факс 044-248-40-33, зазначивши прізвище, ім’я, по-батькові, місце роботи, посаду, контактні телефони слухачів.

Переглядів: 487
 
You are here: