Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ Департаменті проведено міжвідомчу робочу нараду

На виконання рішення міжвідомчої наради «Про стан законності у сфері охорони та раціонального використання лісових ресурсів»  яка відбулася в приміщенні прокуратури Черкаської області. Департаментом екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації ініційовано проведення 23 січня 2014 року міжвідомчої робочої наради щодо передачі не закріплених земель зайнятих полезахисне лісосмугами суб’єктам господарювання.

В нараді приймали участь представники Черкаської обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації, Головного управління Держземагентства у Черкаській області, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 Метою наради було обговорення та узгодження питання шляхів вирішення передачі не закріплених земель зайнятих полезахисне лісосмугами суб’єктам господарювання.

  

Переглядів: 536
 
You are here: