Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулися громадські слухання щодо планованої діяльності в м. Умань

05 вересня 2019 року в м. Умань відбулися громадські слухання в рамках громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "Атіква Естейт".

Планованою діяльністю ТОВ "Атіква Естейт" є реконструкція автозаправної станції (АЗС) №06/4 з улаштуванням газового автомобільного пункту модульного типу на ділянці площею 0,2428 га, яка перебуває у власності ТОВ "Атіква Естейт".

Громадське обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля триває 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування оголошення про початок громадського обговорення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та завершиться 20 вересня 2019 року.

На громадських слуханнях були присутні представники громадськості, представники суб'єкта господарювання та головний інженер проекту.

Присутні мали змогу заслухати доповіді учасників громадських слухань щодо діяльності ТОВ "Атіква Естейт", задати питання та отримати змістовні відповіді.

 

Переглядів: 17
 
You are here: