Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар28 серпня 2019 року відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем річки Рось суббасейну середнього Дніпра

Представниками Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 28 серпня 2019 року прийнято участь у позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем річки Рось суббасейну середнього Дніпра у м. Біла Церква

Проведення даного засідання було ініційовано Державним агентством водних ресурсів України у зв’язку з маловодним періодом.

Представниками регіонального офісу водних ресурсів річки Рось поінформовано про результати аналізу водогосподарської обстановки в басейні річки Рось.

 

В ході засідання обговорено питання забезпечення роботи гідровузлів водосховищ, на яких розміщені ГЕС, в режимі постійного пропуску води не менше за екологічні витрати та необхідності проведення реконструкції гідротехнічних споруд ГЕС.

Крім того, зазначено про необхідність введення тимчасових обмежень водоспоживання на період маловоддя, проте, за інформацією юридичної служби Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось, на даний час процедура введення обмежень не визначена на законодавчому рівні.

 

Переглядів: 593
 
You are here: