Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарГромадські слухання в м. Золотоноша

28 серпня 2019 року в м. Золотоноша проведено громадські слухання в рамках громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "Підприємство з іноземними інвестиціями "Еконія". Планована діяльність передбачає видобування питних підземних вод з Еконійського родовища (свердловини №1 та №2) для господарсько-питних потреб та промислового розливу.

Представники громадськості для обговорення даної планованої діяльності не з'явилися.

У зв'язку з тим, що на громадських слуханнях були присутні їх організатор (представники Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації) та представники суб'єкта господарювання (директор ТОВ "ПП "Еконія", начальник юридичного відділу та інженер з охорони праці), а також з урахуванням пункту 10 Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 №989, зазначені слухання вважаються такими, що відбулись.

Варто зазначити, що громадське обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "ПП "Еконія" триває 25 днів з дня офіційного оприлюднення Звіту з оцінки впливу на довкілля в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та завершиться 2 вересня 2019 року. Тож, громадськість має змогу надати зауваження або пропозиції до вказаного строку, надіславши їх в письмовому вигляді.

Переглядів: 25
 
You are here: