Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулися громадські слухання щодо планованої діяльності в м. Корсунь - Шевченківський

16 серпня 2019 року в м. Корсунь - Шевченківський відбулися громадські слухання в рамках громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "Корсунь – Шевченківський цегельний завод".

Підприємство здійснює видобування корисної копалини - цегельної сировини Корсунь-Шевченківського – 2 родовища. Видобування здійснюється відкритим способом з наступним виготовленням цегли.

Громадське обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля триває 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля в реєстрі з оцінки впливу на довкілля та завершиться 23 серпня 2019 року.

На громадських слуханнях були присутні представники громадськості, представники суб'єкта господарювання, зокрема – директор та маркшейдер підприємства.

Присутні мали змогу заслухати доповіді учасників щодо діяльності ТОВ "Корсунь - Шевченківський цегельний завод", задати питання та отримати змістовні відповіді.

Переглядів: 40
 
You are here: