Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулася нарада з обговорення механізму транскордонного перевезення небезпечних відходів пестицидів та їх утилізації/видалення

14 серпня 2019 року у Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань удосконалення законодавства щодо життєвого циклу засобів захисту рослин в Україні.

Темою зустрічі було обговорення механізму транскордонного перевезення небезпечних відходів пестицидів та їх утилізації/видалення.

Участь у робочій групі взяв перший заступник голови обласної державної адміністрації Т. Висоцький та представник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

За результатами засідання вирішено напрацювати алгоритм дій щодо транскордонного перевезення небезпечних відходів та в подальшому застосувати його в дію на прикладі Черкаської області.

Напрацьований алгоритм дій по вирішенню даного питання в рамках діючих законодавчих та нормативно-правових актів України дасть можливість застосування його в інших регіонах країни, де зберігаються відходи пестицидів накопичені за радянських часів.

Переглядів: 35
 
You are here: