Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар



Відбулися громадські слухання щодо планованої діяльності в Золотоніському районі

Одним із важливих етапів процесу оцінки впливу на довкілля являється громадське обговорення, що проводиться з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

14 серпня 2019 року в с. Нова Дмитрівка Золотоніського району відбулися чергові громадські слухання в рамках громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада". Планована діяльність передбачає розміщення та експлуатацію мобільної тимчасової асфальтозмішувальної установки на земельній ділянці в адміністративних межах Новодмитрівської сільської ради за межами населеного пункту с. Нова Дмитрівка.

На громадських слуханнях були присутні представники громадськості, сільський голова с. Нова Дмитрівка, голова Золотоніської районної ради та представники суб'єкта господарювання, зокрема – директор та інженер – еколог.

Варто відмітити, що громадськість активно приймала участь в обговоренні, цікавилася планованою діяльністю підприємства, зокрема її впливом на навколишнє, соціальне середовище та на розвиток села в цілому.

Присутні мали змогу заслухати доповіді учасників щодо діяльності ТОВ "СП "Автострада", переглянути відеопрезентацію, задати питання та отримати змістовні відповіді.

 

Переглядів: 49
 
You are here: