Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЩодо громадського обговорення в смт Чорнобай

З метою врегулювання ситуації щодо викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємствами смт Чорнобай 12.08.2019 представників управління запрошено на чергове громадське обговорення щодо наміру ТОВ "ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО" отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами котельні, що розташована по вул. Гагаріна,58 в смт Чорнобай.

На обговоренні були присутні представники Чорнобаївської селищної ради, Чорнобаївської районної державної адміністрації, керівник товариства та  мешканці смт Чорнобай.

В ході обговорень представники управління проінформували про вимоги законодавства у галузі охорони атмосферного повітря та відповідальність суб'єкта господарювання при порушенні вимог чинного законодавства.

Директор товариства прозвітував про впроваджені заходи, які зроблені на котельні з метою усунення забруднення атмосферного повітря.

За результатами обговорень мешканці смт Чорнобай підтримали питання надання дозволу на викиди для котельні ТОВ "ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО", при умові дотримання природоохоронного та санітарного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря.

 

Переглядів: 38
 
You are here: