Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУчасть громадськості у прийнятті рішення щодо отримання ТОВ «ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО» дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Діючим законодавством передбачена можливість врахування громадської думки при прийнятті органами виконавчої влади рішень з питань, що справляють чи можуть справити негативний вплив на стан довкілля.

Так, 2 серпня 2019 року в смт Чорнобай проведено громадські слухання щодо отримання ТОВ «ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО» дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на котельню, що розташована по вул. Гагаріна, 58.

Для розгляду зауважень громадян смт Чорнобай, які надійшли до опублікованого товариством повідомлення про намір отримати дозвіл, було проведено їх публічне обговорення із залученням  представників підприємства, управління, Чорнобаївської селищної ради, Чорнобаївської районної державної адміністрації, громадськості.

В ході слухань роз’яснено вимоги чинного законодавства у галузі охорони атмосферного повітря та доведено порядок видачі документів дозвільного характеру відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 № 302 «Про затвердження Порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян - підприємців, які отримали такі дозволи».

Під час слухань було представлено заходи підприємства спрямовані на  зменшення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, обговорено стан їх  виконання та проблемні питання з їх впровадження.

Акцентовано увагу присутніх на тому, що згідно вимог ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу, виданого суб’єкту господарювання.

За результатами слухань представниками громадськості запропоновано товариству забезпечити впровадження заходів по запобіганню шкідливого впливу на навколишнє середовище та визначено орієнтовну дату проведення повторних громадських слухань.

 

Переглядів: 26
 
You are here: