Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВнесено зміни до Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування

Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18 липня 2019 року № 260 внесено зміни до Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування, затверджені наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 10 серпня 2018 року № 296.

Зокрема, до розділу VIII "Громадське обговорення та консультації", в якому абзац двадцять шостий викладено в такій редакції:

 "Для цього замовник відповідно до частин першої, другої статті 13 Закону подає по одному примірнику проекту ДДП, звіту про СЕО та повідомлення про оприлюднення цих документів на паперових носіях і в електронному вигляді (Word або PDF) до Мінприроди та МОЗ, якщо ДДП загальнодержавного, регіонального або місцевого рівнів, та до відповідних місцевих органів, якщо ДДП місцевого чи регіонального рівня".

 З текстом наказу можна ознайомитися за посиланням.

 З текстом Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування за посиланням.

 

 

 

Переглядів: 15
 
You are here: