Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарСтворено робочу групу обласної державної адміністрації з розроблення проекту регіонального плану управління відходами до 2030 року

Для розроблення регіонального плану управління відходами в області створена робоча група. До складу робочої групи, який затверджено розпорядженням обласної державної адміністрації від 24.07.2019 № 503, увійшли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, науковці та представники громадськості.

Основним завданням робочої групи є підготовка проекту регіонального плану управління відходами до 2030 року.

Розробка зазначеного документа передбачена вимогами Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 820, Національним планом управління відходами до 2030 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 117.

Регіональний план управління відходами має врахувати структуру економіки області, обсяги утворення різних типів відходів, наявні та необхідні потужності для екологічно безпечного оброблення відходів. Також він має стати планом залучення інвестицій та розвитку ринку і бізнесу в області.

Переглядів: 22
 
You are here: