Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар25 липня 2019 року відбулася нарада про поліпшення стану водних об’єктів області

Поліпшення гідрологічного та санітарного стану водних об’єктів, зменшення негативного впливу діяльності підприємств на стан водойм – ці та інші питання визначені як пріоритетні в діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області.

Реалізація зазначених питань передбачена Стратегією регіонального розвитку Черкаської області на період до 2020 року, планом її реалізації та обласною програмою охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.

Одним із вагомих інструментів по зменшенню антропогенного навантаження на водні об’єкти є: проведення робіт зі встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг, розчистка водних об`єктів від замулення та заростання водно-болотною рослинністю, впровадження суб’єктами господарювання новітніх технологій очистки стічних вод та здійснення природоохоронних заходів, спрямованих на скорочення скидів забруднюючих речовин у водні об’єкти.

З метою здійснення аналізу діяльності  у сфері охорони та раціонального використання водних ресурсів, напрацювання шляхів вирішення проблемних питань  та координації діяльності райдержадміністрацій і органів місцевого самоврядування 25 липня 2019 року було проведено нараду "Про поліпшення стану водних об’єктів області".

У нараді взяли участь представники: структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних управлінь Державного агентства водних ресурсів України, контролюючих органів.

За підсумками наради вирішено:

активізувати виконання заходів з охорони та раціонального використання водних ресурсів;

сформувати перелік заходів, реалізація яких впливає на стан довкілля кількох територіальних одиниць або області з урахуванням фінансового ресурсу місцевих бюджетів та залучення коштів державного бюджету;

з метою реалізації заходів, які носять локальний характер, щомісячно проводити інформаційне висвітлення одного проблемного питання з зазначенням результатів дослідження суб’єктів моніторингу та перевірок, наявного фінансового ресурсу, порядку вирішення питання.

Переглядів: 35
 
You are here: