Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПредставниками Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 12 липня 2019 року прийнято участь у нараді Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації

12 липня 2019 року в м. Корсунь-Шевченківський відбулася нарада районної державної адміністрації, на якій розглядались питання:

- проведення реконструкції очисних споруд у м. Корсунь-Шевченківський;

- виконання заходів та розроблення проектно-кошторисної документації з відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Рось в адмінмежах Корсунь-Шевченківської міської ради;

- будівництва 5 розвідувально-експлуатаційних свердловин на території урочища «Сівач» м. Корсунь-Шевченківський;

- визначення напрямків та перспектив розвитку сфери поводження з твердими побутовими відходами (утилізація та сортування) на території району.

Зокрема, наголошено на можливості фінансування природоохоронних заходів (реконструкція очисних споруд, відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Рось тощо) за рахунок коштів місцевих бюджетів (у тому числі обласного) та державного бюджету (Державний фонд охорони навколишнього природного середовища, Державний фонд регіонального розвитку, Державний фонд розвитку водного господарства, субвенції державного бюджету місцевим бюджетам) при умові наявності актуальної проектно-кошторисної документації.

Враховуючи, що протягом 2018 – 2019 років звернень від Корсунь-Шевченківської міської ради чи районної державної адміністрації про виділення коштів на реалізацію природоохоронних заходів з обласного бюджету чи державного фонду охорони навколишнього природного середовища не надходило, наголошено на необхідності проведення робіт щодо забезпечення фінансування природоохоронних заходів.

Переглядів: 45
 
You are here: