Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЗ 15 по 25 липня в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності пернатої дичини

З метою забезпечення об’єктивного контролю та координації діяльності мисливських господарств щодо охорони, використання і відтворення мисливських видів тварин, згідно із Законами України "Про мисливське господарство та полювання", "Про тваринний світ", а також відповідно до розпорядження від 17.04.2018 № 234 "Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області" з 15 по 25 липня на території мисливських господарств області проводиться облік чисельності пернатої дичини.

Облік здійснюється користувачами мисливських угідь, за участю представників Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, державних підприємств лісового господарства, управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

По завершенню буде здійснено розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання) та визначені терміни полювання на пернату дичину.

 

Переглядів: 63
 
You are here: