Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарДо уваги суб'єктів господарювання щодо здійснення післяпроектного моніторингу

18 грудня 2017 року набрав чинності Закон України "Про оцінку впливу на довкілля" (далі – Закон), який запровадив в Україні європейську модель екологічної оцінки.

Проведення ОВД майбутньої господарської діяльності сприяє ухваленню екологічно грамотного управлінського рішення про реалізацію наміченої господарської і іншої діяльності за допомогою визначення можливих несприятливих дій оцінки екологічних наслідків, обліку громадської думки, розробки заходів зі зменшення і запобігання негативного впливу на довкілля.

Протягом всього часу з моменту введення в дію Закону на Черкащині було розпочато 81 справу з ОВД шляхом оприлюднення повідомлень про плановану діяльність в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля. З них: 49 на розгляді в Управлінні екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації  та 32 - на розгляді в Міністерстві екології та природних ресурсів України. Також Управлінням екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації проведено 19 громадських слухань, а також прийнято участь в 3-х громадських слуханнях, які були проведені на Черкащині Міністерством екології та природних ресурсів України.

Станом на 05 липня 2019 року на розгляді в Управлінні знаходяться 25 повідомлень про плановану діяльність та 2 звіти з оцінки впливу на довкілля. Видано 13 висновків з оцінки впливу на довкілля.

Також, нагадуємо, що відповідно до статті 13 Закону суб'єкт господарювання забезпечує здійснення післяпроектного моніторингу планованої діяльності, за результатами якого, за потреби, суб'єкт господарювання та уповноважений територіальний/центральний орган узгоджують вжиття додаткових заходів і дій із запобігання, уникнення, зменшення, обмеження впливу господарської діяльності на довкілля.

Доводимо до відома замовників планованої діяльності, щодо якої було отримано висновки  з оцінки впливу на довкілля та яким встановлено обов'язок здійснення післяпроектного моніторингу, про необхідність виконання екологічних умов висновку, зокрема в частині здійснення післяпроектного моніторингу та належного інформування органу про його результати.

Переглядів: 77
 
You are here: