Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 24 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПро роботу місцевих постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами

26 червня 2019 р. в обласній державній адміністрації під головуванням т. в. о. голови, першого заступника голови обласної державної адміністрації Тараса Висоцького відбулося засідання обласної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на якому розглядалися питання функціонування місцевих комісій в районах та містах обласного підпорядкування. 
Також, на комісії піднімалося питання реагування на електронні звернення громадян щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ, які надходили до обласної державної адміністрації за допомогою електронного сервісу Міністерства екології та природних ресурсів України «Ecomapa.gov.ua», що включає інтерактивну мапу сміттєзвалищ. 
Участь у комісії взяли представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Крім того з метою індивідуального підходу до вирішення проблемних питань на комісію було запрошено деяких представників  районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.
Начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Олена Звягінцева доповіла про роботу місцевих комісій у першому півріччі 2019 року. 
Так, вже за період з січня по червень було  проведено 20 засідань місцевих комісій по безхазяйним відходам, на яких розглядалися питання поводження з безхазяйними твердими побутовими відходами, зокрема виявлення та ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ. Підняті питання вдалося вирішити на місцевому рівні без залучення обласної комісії.
За результатами засідання комісії надано відповідні доручення щодо підвищення результативності роботи постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами, зокрема направити роботу комісій на упередження утворення стихійних сміттєзвалищ та вжиття термінових заходів з їх ліквідації.

Переглядів: 50
 
You are here: