Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУправління підготувало проект рішення Черкаської обласної ради «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду області»

З метою забезпечення виконання Стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, в області проводиться робота щодо розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду .

Відповідно до клопотань Черкаської міської ради, Радиванівської сільської ради Кам’янського району, Канівського природного заповідника, Геронимівської сільської ради Черкаського району, Тальнівської районної державної адміністрації Управління підготувало проект рішення Черкаської обласної ради, яким передбачено оголошення 4 нових об’єктів природно-заповідного фонду та розширення території одного об’єкту місцевого значення.

Так, пропонується оголосити: ботанічний заказник «Грушевий яр» площею 30,1609 га в адміністративних межах Баландинської сільської ради Кам’янського району (між селами Радиванівка та Олянине); ботанічний заказник «Кут» площею 15,8 га в адміністративних межах Остапівської сільської ради Драбівського району між селами Остапівка та Ковтунівка); парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Свер «Троянд» площею 0,1 га в адміністративних межах Руськополянської сільської ради (в с. Геронимівка); парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва «Сосновий ліс» площею 20,7 га в адміністративних межах Лоташівської сільської ради (в межах населеного пункту).

Також проектом рішення передбачено змінити площу парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Імені Сержанта Смірнова» в м. Черкасах на розі вулиць Сержанта Смірнова та Гагаріна, збільшивши її з 0,32 до 0,91 га.

Прийняття рішення дозволить збільшити площу природно-заповідного фонду на 67,3509 га, поліпшити загальний екологічний баланс області, змінити межі території існуючого об’єкта природно-заповідного фонду.

Згадані об’єкти природно-заповідного фонду оголошуються з метою збереження цінних природних комплексів та використання їх у виховних, наукових, природоохоронних та оздоровчих цілях, підтримання загального екологічного балансу, задоволення естетичних потреб громадян.

 

Переглядів: 78
 
You are here: