Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ Черкаській облдержадміністрації відбулася координаційна нарада із представниками виконкомів міст обласного значення, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад

31 травня 2019 року в Черкаській облдержадміністрації відбулася координаційна нарада з представниками Золотоніської, Драбівської, Чорнобаївської райдержадміністрацій, Золотоніської міської ради, Канівської міської об’єднаної територіальної громади, Бобрицької, Великохутірської, Зорівської, Іркліївської, Литвинецької, Межиріцької, Михайлівської та Плешканівської сільських об’єднаних територіальних громад з питань здійснення ними повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища.

В ході наради обговорили питання у сфері охорони атмосферного повітря, поводження з відходами, охорони водних ресурсів, розвитку заповідної справи, фінансування природоохоронної діяльності.

Із зазначених питань надані роз’яснення та необхідна методична допомога, рекомендовано активізувати роботу щодо ефективного планування та використання коштів місцевих бюджетів для вирішення актуальних екологічних проблем на місцях.

Окремо наголошено на важливості та процедурі проведення оцінки впливу на довкілля, стратегічної екологічної оцінки при прийнятті рішень про провадження господарської діяльності, необхідності виконання заходів, визначених обласною програмою охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки; обговорили основні екологічні проблеми на місцях та шляхи їх вирішення.

 

Переглядів: 86
 
You are here: