Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПро розроблення регіонального плану управління відходами

На виконання Національної стратегії управління відходами в Україні розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 117-р затверджено Національний план управління відходами до 2030 року та доручено обласним державним адміністраціям розробити та затвердити регіональні плани управління відходами до 2030 року.

Регіональні плани розробляються у дворічний строк за погодженням з Міністерством екології та природних ресурсів і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, проходять процедуру стратегічної екологічної оцінки та затверджуються рішенням сесії обласної ради.

Для уніфікації підходів до розроблення регіональних планів управління відходами Міністерством екології та природних ресурсів розроблено  Методичні рекомендації, які затверджено наказом від 12.04.2019 № 142.

28-29 травня 2019 року представниками обласної державної адміністрації взято участь у навчальному тренінгу з експертами Європейського Союзу, який проведено датською компанією COWI A/S< за підтримки Проекту «Допомога українським органам влади у реалізації Національної стратегії управління відходами».

Під час тренінгу обговорювалися практичні питання розроблення регіональних планів, планування управління відходами на регіональному та муніципальному рівнях, підготовка інвестиційних проектів з управління відходами тощо.

На сьогодні для розроблення регіонального плану управління відходами до 2030 року утворюється робоча група обласної державної адміністрації до якої будуть включені представники облдержадміністрації, органів виконавчої влади на місцях, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, обʼєднаних територіальних громад.

Розроблення регіонального плану управління відходами 

Переглядів: 102
 
You are here: