Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 16 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарСемінар "Запровадження змін в законодавстві"

Відбувся науково-практичний семінар «Запровадження змін в екологічному законодавстві, що базуються на угоді про асоціації між Україною та Європейським Союзом»

 

 
 
21 травня відбувся науково-практичний семінар щодо запровадження змін в екологічному законодавстві, що базуються на угоді про асоціації між Україною та Європейським Союзом, зокрема Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
В засіданні взяли участь представники управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники установ та підприємств області.
Представники управління екології обговорили з учасниками семінару дотримання вимог екологічного законодавства зі стратегічної екологічної оцінки та оцінки впливу на довкілля під час отримання документів дозвільного характеру, зокрема дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Переглядів: 88
 
You are here: