Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар15 квітня – Всесвітній день екологічних знань

Важливість ідеї екологічної освіти та поширення екологічних знань обговорили в 1992 р в Ріо-де-Жанейро, коли в цьому бразильському місті відбулася конференція ООН. З тих пір починається історія цього свята.

Головною ідеєю Дня екологічних знань є пошук балансу між зростаючими потребами людства та вичерпністю ресурсів планети. Свідоме ставлення людей до природних ресурсів і навколишнього середовища, екологічна просвіта має підвищити обізнаність людей з питань охорони довкілля. 

Усі заходи, які відбуваються цього дня, так чи інакше стосуються теми сталого розвитку, захисту планети, запобігання екологічним катастрофам і боротьби з уже наявними проблемами охорони навколишнього середовища.

День екологічних знань важливий не лише для професіоналів та волонтерів екологічної сфери, а для кожного мешканця. Адже екологічна культура — запорука збереження як планети, так і здоров’я всього людства.

 

 


Переглядів: 65
 
You are here: