Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПрезидент своїм указом розширив площу ландшафтного заказника загальнодержавного значення „Тарасів обрій”

Ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Тарасів обрій» створено постановою Ради Міністрів УРСР від 18.01.1990 № 4 на площі 405 га.

Указом Президента України від 11.04.2019 № 139/2019 «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду України» площу об’єкту природно-заповідного фонду збільшено на 311 га. 

«З метою збереження та відтворення цінних природних комплексів, різноманітності ландшафтів, генофонду рослинного і тваринного світу, збереження у природному стані окремих унікальних природних утворень, відповідно до статей 53 і 54 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» - йдеться в Указі, змінено межі ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Тарасів обрій» шляхом включення до його території 311 гектарів земель державної власності, у тому числі 209 гектарів, які перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Золотоніське лісове господарство», та 102 гектарів земель запасу природоохоронного призначення, які розташовані за межами села Келеберда на території Канівського району Черкаської області. На сьогодні площа Заказника становить 716 га.

Всього Президент України підписав 11 указів про розширення чи створення територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення загальною площею майже 80 тис. га. З цієї нагоди в Києві відбулася зустріч з представниками природоохоронної спільноти за участю Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака. Зокрема, на захід, крім керівників структурних підрозділів обласних державних адміністрацій у сфері охорони навколишнього природного середовища, були запрошені науковці, які брали участь у підготовці матеріалів створення та розширення об’єктів природно-заповідний фонду. Під час зустрічі присутні обговорили питання політики розвитку природно-заповідної справи в Україні.

Переглядів: 60
 
You are here: