Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ Україні триває тиждень громадського здоров'я

З 6 до 13 квітня проходять заходи в рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, який відзначається за ініціативи Центру громадського здоров’я та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 № 210-р.

Зокрема, в столиці 6 квітня відбулася перша всеукраїнська конференція з громадського здоров’я, де обговорили низку актуальних питань:

- боротьба з тютюнопалінням;

- реформування системи крові;

- здорове харчування;

- подолання епідемій СНІДу і туберкульозу;

- реформування системи охорони здоров’я в Україні.

Крім того, 13–14 квітня у Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться науково-практична конференція «Складові громадського здоров’я» для медичних фахівців. Вхід на конференцію безкоштовний за умови попередньої реєстрації за посиланням.

На Черкащині в рамках тижня громадського здоров'я: відбудеться засідання за «круглим столом» щодо пріоритетних питань громадського здоров’я; у закладах середньої освіти пройдуть Всеукраїнські уроки «Громадського здоров'я»; у закладах охорони здоров’я, освіти, культури та фізичної культури і спорту, молодіжних центрах будуть проведені тематичні заходи з актуальних питань реалізації прав та обов'язків людини, що стосуються здоров'я.

 

Переглядів: 53
 
You are here: