Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарРозпочато підготовчі роботи до проведення в області Дня довкілля

На виконання Указу Президента України від 06.08.98 № 855/98 „Про День довкілля“ щороку в третю суботу квітня проводиться  День довкілля.

 Згідно розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 04.04.2019 № 225 „Про проведення в Черкаській області дня благоустрою та Дня довкілля“ День довкілля відбудеться 20 квітня.

 В цей день планується провести комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля,  озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій,очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших  особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань,  активізація державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства тощо. 

Поліпшити стан довкілля області не можливо без активної участі громадськості,  учнівської  та  студентської  молоді, волонтерів,  працівників  підприємств,  установ,  організацій,  незалежно  від  форми власності  та підпорядкування.

З метою залучення громадськості до заходів у м. Черкаси  встановлюються біг-борди з гаслом "Черкащина - за чисте довкілля!"

Запрошуємо кожного з Вас долучитися до заходів Дня довкілля!

 

 

Переглядів: 86
 
You are here: