Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПроведено засідання робочої наради

04.04.2019 в приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови Висоцького Т.М. проведено робочу нараду з питань дозвільної діяльності та контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища.

          Участь у нараді прийняли представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Головного Управління ДФС у Черкаській області, Державної екологічної інспекції Центрального округу, Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області, Сектору у Черкаській області Держводагентства України, Черкаського обласного центру з гідрометеорології, Черкаської міської ради.

Були обговоренні питання щодо дозвільної діяльності та контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, в т.ч. взаємодії органів виконавчої влади при вирішенні питання наповнення місцевих бюджетів за рахунок коштів від сплати екологічного податку та грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

За результатами наради будуть надані відповідні доручення.

Переглядів: 44
 
You are here: