Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУправління екології та природних ресурсів погодило проекти лімітів використання диких мисливських тварин на сезон 2019/2020

Полювання  на  мисливських тварин здійснюється  відповідно до лімітів, які  затверджуються на мисливський сезон Міністерством аграрної політики та продовольства України, за погодженням із Міністерством екології та природних ресурсів України, за поданням Державного агенства лісових ресурсів України, на підставі пропозицій користувачів мисливських угідь, погоджених з обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями.

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 19.04.2018 № 234 Управління розглянуло та погодило проект лімітів використання мисливських тварин 54 користувачам мисливських угідь у межах області.

Переглядів: 35
 
You are here: