Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 24 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулося засідання круглого столу до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

На виконання плану роботи Черкаської обласної державної адміністарції на 2019 рік та в рамках заходів з відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь 1 лютого 2019 в приміщення Черкаського національного університету
ім. Б. Хмельницького відбулося засідання круглого столу. Цьогоріч Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під гаслом: «Водно-болотні угіддя та зміни клімату».

Організаторами заходу виступили Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації та Навчально-науковий інститут природничих наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

 

Захід відбувся за участі науковців, представників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, громадськості, студентів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

На засіданні були представлені доповіді, які висвітлюють всі аспекти значення водно-болотних угідь для збереження довкілля та життя людини.

За результатами круглого столу прийнято резолюцію, метою якої є проведення заходів, спрямованих на збереження водно-болотних угідь області.

Переглядів: 158
 
You are here: