Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарПід час засідання комісії Україна-НАТО українська сторона поінформувала про незаконне використання природних ресурсів на тимчасово окупованих територіях держави

Захід відбувся на рівні глав делегацій і місій.Україну на заході представляли Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб В. Черниш і Глава Місії України при НАТО В. Пристайко – повідомляється на сайті «Україна – НАТО».

Представники України поінформували партнерів з НАТО про безпекову ситуації в державі з акцентом на її загостренні в акваторії Азовського моря через деструктивні дії РФ, утиски громадянських, політичних та інших прав громадян України на окупованих територіях Донбасу та Криму, економічні наслідки окупації частини території України, захоплення українських підприємств, незаконне використання РФ природних ресурсів України. Учасники обговорили стан гуманітарної ситуації на сході України, питання захисту критичної інфраструктури.

Глави делегації країн-членів НАТО висловили підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, засудили анексію Криму та збройну агресію Російської Федерації на сході України.

Переглядів: 169
 
You are here: