Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар30 листопада – Всесвітній день захисту домашніх тварин

Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначають Всесвітній день захисту домашніх тварин (World Day Pets).

Основною метою відзначення є пробудження в серцях громадян співчуття, милосердя, любові до тварин і найголовніше – готовність нести за приручених звірят відповідальність. Недарма захід проходить під гаслом: "Ми відповідаємо за тих, кого приручили".

В цей день проводяться різного роду заходи. Це і флешмоби, присвячені побудові чергового притулку для безпритульних кішок і собак або в знак протесту проти жорсткості людей по відношенню до своїх вихованців; і пікети, і демонстрації, і концерти, і виставки породистих квартирних хижаків, і розважальні вікторини. У всіх містах і селах це свято відзначають по-різному, але всі акції мають одну задачу: залучити якомога більшу кількість людей до вирішення проблеми жорстокого поводження з домашніми тваринами.

З метою формування сприятливого морального клімату у суспільстві, донесення до громадян стандартів гуманного поводження із тваринами, закладення підґрунтя для розвитку цивілізованої і гуманної місцевої спільноти в області діє "Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016-2020 роки", яка затверджена рішенням обласної ради від 07.10.2016 № 9-7/VII.

Розроблено відповідні програми на рівні районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування. У співпраці з громадськими організаціями в області проводиться випуск поліграфічної продукції спрямованої на підвищення рівня обізнаності населення щодо правил утримання домашніх тварин та свідомості громадян з питань захисту тварин від жорстокого поводження.

Переглядів: 163
 
You are here: