Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Четвер, 22 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарСТАРТУЄ ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДО ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ»

Міністерство екології та природних ресурсів України оголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

До участі у Конкурсі запрошуються всі небайдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Конкурс сприяє розвитку масової природоохоронної діяльності населення, поліпшенню санітарного стану та озеленень водних об’єктів, залученню державних установ, громадських організацій різних рівнів
та широких кіл населення до практичної природоохоронної діяльності, поширенню позитивного досвіду взаємодії громадських та комерційних організацій, державних установ.

Метою конкурсу є розширення практичної природоохоронної діяльності  суспільстві, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали
з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.

Матеріали для участі в Конкурсі готуються згідно з Порядком проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел», затвердженим Наказом Мінприроди України від 16.08.2012 № 407 (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1552-12) та приймаються Конкурсною комісією Мінприроди України до 26 листопада поточного року.

Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди України:

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Міністерство екології та природних ресурсів України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Більш детальна інформація про Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» доступна на сайті Мінприроди України за посиланням (https://menr.gov.ua/news/32900.html).

Переглядів: 184
 
You are here: