Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулося засідання ради обласної державної адміністрації з питань безпечної життєдіяльності населення

12 вересня відбулося чергове засідання ради обласної державної адміністрації  з питань безпечної життєдіяльності населення.

В засіданні взяли участь представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установи та підприємства області.

Учасники наради обговорили  стан виробничого травматизму, промислової безпеки та охорони праці в області за І півріччя; стан виконання Комплексних заходів профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу в побуті; технічний стан будівель та споруд загальноосвітніх навчально-виховних та медичних закладів області; розподіл та застосування шкідливих речовин 1, 2 та 3 класів небезпеки, а також аміаку, водню та продуктів розподілення повітря на агропромислових підприємствах області; про стан травматизму невиробничого характеру в Черкаській області.

За результатами наради надані відповідні доручення органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування.

 

Переглядів: 109
 
You are here: