Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 24 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулася нарада щодо стану виконання програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки в частині збільшення питомої ваги площі природно-заповідного фонду області

31 липня в приміщені обласної державної адміністрації відбулася нарада щодо стану виконання програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки в частині збільшення питомої ваги площі  природно-заповідного фонду області.

Захід пройшов під головуванням першого заступника обласної державної адміністрації Коваля В. В. за участі представників Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного підпорядкування. 

В ході засідання було обговорено питання щодо виконання завдань, передбачених Програмою в частині створення територій та об’єктів природно-заповідного фонду, окреслено наявну проблематику в зазначеній сфері.

 

За результатами наради районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам міст обласного підпорядкування надано відповідні доручення і рекомендації, спрямовані на активізацію робіт щодо розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду області.

Переглядів: 313
 
You are here: