Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 21 квітня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбулася нарада з користувачами мисливських угідь

27 липня 2018 року представниками управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації взято участь в нараді з користувачами мисливських угідь, яка відбулася за ініціативи Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства в адмінприміщенні ДП «Черкаське лісове господарство».

На початку засідання розглянуто результати проведення обліку пернатої дичини в мисливських угіддях області. Представниками Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства зазначено, що результати отриманого обліку дозволяють проводити полювання в цьогорічному мисливському сезоні.

З метою об’єктивного контролю за використанням та відтворенням мисливських тварин на території області діє розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 17.04.2018 № 234 «Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області».

Згідно вищезазначеного розпорядження управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства забезпечується розгляд та погодження в межах повноважень матеріалів щодо строків полювання (конкретної дати відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, днів полювання протягом тижня), порядку здійснення полювання, норм добування та пропускної спроможності мисливських угідь.

Щодо визначення термінів полювання, то одностайно було прийнято рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину – 11 серпня.

Обговорили на нараді й інші питання – оформлення необхідної документації на відкриття полювання, дотримання правил з техніки безпеки та правил поводження під час пожежонебезпечного періоду, заходи боротьби з браконьєрством.

Переглядів: 163
 
You are here: