Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 24 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарНа фестивалі «Холодний Яр» функціонувала екогалявина

В селі Грушівка Кам’янського району з 6 по 8 липня вчетверте пройшов «Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр». Захід був і цікавим, і корисним завдяки насиченості подіями та локаціями. Зокрема, під час фестивалю функціонували: музична сцена, гутірковий майданчик, спортивна зона, дитячий майданчик, галявина для військових, відбувалися екскурсії Холодним Яром, діяли виставкові зони, проводилися майстер-класи від майстрів народної творчості тощо.

Не оминули на фестивалі й теми охорони довкілля та екології. Так 7-го та 8-го липня відвідувачі могли долучитися до обговорення питань, пов’язаних з навколишнім природним середовищем, на галявині з промовистою назвою «ЖИВИ В ЕКО-СТИЛІ». Лекторії і тренінги, фото-зона «Лісова містерія», виставка альтернативних джерел енергії, стенди, присвячені об’єктам природно-заповідного фонду України, обговорення і майстер-класи - це не повний перелік подій, які відбувалися на екогалявині.

 

Охочі могли обговорити питання: альтернативних джерел енергії, значення об’єктів природно-заповідного фонду для мандрівників та можливості для розвитку громад і локального бізнесу, ризики розвитку інтенсивного птахівництво для громад та довкілля Черкащини, проблеми вирубки лісів, перспективи розвитку природно-заповідної справи в Україні, значення природоохоронних територій для нинішніх та майбутніх поколінь, вирахувати цінність національних парків України на прикладі національного природного праку "Голосіївського" (в гривнях), визначити головні екологічні проблеми Черкащини та шляхи їх вирішення.

Окремо на екогалявині обговорили питання створення національного природного парку «Холодний Яр». Присутні цілковито підтримали його створення та погодилися з тим, що саме така категорія заповідності сприятиме не лише збереженню природних комплексів, культурних надбань, а й буде оптимальною з точки зору туристичної, рекреаційної діяльності та стане поштовхом розвитку інфраструктури Холодноярщини, залученню інвестицій тощо.

Також на фестивалі зібрали 61 600 гривень на придбання тренажеру для відновлення опорно-рухового апарату для потреб реабілітаційного центру військових.

Переглядів: 320
 
You are here: