Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 24 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар3 та 4 липня 2018 року відбудеться Перша конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

Під час конференції також відбудеться презентація комітетів за напрямками діяльності щодо розвитку проектів використання мінеральної сировини України. Заплановано формування робочих та експертних груп за різними напрямками з розвитку гірничих галузей України.

Учасники отримають сертифікат про участь у Першій конференції Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, що є ознакою приєднання до когорти професіоналів в гірничих галузях та надає право участі в проектах, що формуються на платформах Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.

Підприємства отримують право звертатися до Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України з допомогою правових, судових, консультаційних питань, а також з питаннями формування інвестиційно-геотоксикологічної експертизи проектів використання мінеральної сировини, оцінки впливу на довкілля, стратегічної екологічної оцінки, фінансових та страхових продуктів, підтримку у Міжнародному медійному проекті «UA-100: український бізнес для Європи».

Підприємства «VIP – ТОП 100 підприємств гірничих галузей України Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України» мають можливість залучати Громадську Раду з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України щодо експортно-імпортних операції та підтримку у проектах критичної мінеральної сировини для країн Європейського Союзу та інших держав.

Реєстрація учасників: 4 червня – 3 липня 2018 року.

Детальніше – за посиланням, ел. адреса для листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Переглядів: 286
 
You are here: