Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Понеділок, 18 лютого 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар23 червня – День державної служби

Ураховуючи роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН Указом Президента України встановлений День державної служби, який відзначається починаючи з 2003 року.

Цьогорічне відзначення є особливо знаменним, адже рівно 100 років в Українській Державі започатковано інститут державної служби, який в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, отриманням ними заробітної плати з державного бюджету) з'явився за Гетьманату Павла Скоропадського, часів розбудови незалежної Української Держави. Від приходу до влади гетьмана Павла Скоропадського 29 квітня 1918 року було запущено активні державотворчі процеси, прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби. Чільне місце тут посідає Постанова Ради Міністрів Української Держави про урочисту обітницю урядників і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі від 30 травня 1918 року.

Колектив Управління екології та природних ресурсів сердечно вітає з Днем державної служби та зичить вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпної енергії, непохитної віри у власні сили та в Україну!

Зі святом!

Переглядів: 160
 
You are here: