Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 
Вівторок, 19 червня 2018

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЧеркаси відзначають дні сталої енергії

Представники Управління долучилися до проведення Днів сталої енергії, які відзначають у Черкасах з 4 до 7 червня. За ініціативи Всеукраїнської Екологічної Ліги, міської організації Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» на площі Знань біля Черкаського державного технологічного університету 6 червня відбувся науковий пікнік «Кліматичний челлендж».

В рамках заходу на 10 локаціях проводилися тренінги, досліди, демонстрації приладів енергоадиту та енергоефективного обладнання.

 

Учасники заходу мали змогу відвідати наукові лабораторії просто неба, взяти участь у кліматичних дослідах, ознайомитися з «Науковим еспериментаріумом», спробувати свої сили  у майстер-класі «Енергетичний аудит в навчальному закладі та побуті», а також здійснити захопливу екскурсію до сонячної електростанції, яка віднедавна почала функціонувати в університеті, пограти в кліматичній ігротеці та повчитись на тренінгах з енергоефективності. 

Переглядів: 29
 
You are here: