Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар5 червня - Всесвітній день навколишнього середовища

Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля. Саме в цей день 1972 року в Стокгольмі відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища, за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП). На конференції були присутні повноважні представники 113 держав світу. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища.

Всесвітній день навколишнього середовища є одним з основних способів привернути увагу громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес та вживати невідкладних заходів.

Всесвітній день навколишнього середовища відзначається в кожній країні по-різному, у тому числі вуличними мітингами, велопробігами, "зеленими" концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, висадженням дерев, кампаніями з утилізації відходів і прибиранню території тощо. Заходи, в той чи інший спосіб, звертають увагу на розуміння того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади, відкривають нові можливості активного сприяння сталому розвитку, роз’яснюють користь від партнерських відносин задля безпечного й благополучного майбутнього.

Кожен для себе може знайти шляхи покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Разом ми зробимо навколишнє середовище кращим і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Переглядів: 275
 
You are here: