Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 27 березня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарФінал Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета»

22-24 травня в м. Черкаси на базі Комунального закладу "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" відбувся фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета».

У заході взяли участь команди учнівської молоді з різних областей України. Учасники прозвітувалися за проведену роботу за напрямами «Практична природоохоронна робота», «Просвітницька природоохоронна робота», «Навчально-виховна робота з охорони природи».

 

Оцінювали результати роботи учнів журі, до складу якого входили представники Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, науковці з Черкаського державного технологічного університету та Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, педагогічні працівники тощо.

Учасники фінального етапу відвідали Чигиринщину, побували в наукових лабораторіях природничих наук Черкаського державного технологічного університету та ознайомилися із видовим складом Черкаського зоопарку.

Перемогу здобули представники учнівської молоді Черкаської, Рівненської, Вінницької та Дніпропетровської областей.

Переглядів: 202
 
You are here: