Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Середа, 22 серпня 2018
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбувся виїзний прийом громадян у приміщенні Лисянської райдержадміністрації

22 травня 2018 року керівництво Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації провело виїзний прийом громадян у приміщенні Лисянської районної державної адміністрації.

Під час прийому сільським головою та мешканцями с. Хижинці, підприємцем с. Рубаний Міст порушувалися питання щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства при користуванні водними об’єктами.

Суб’єкт господарювання, який користується водним об’єктом в м. Рубаний Міст, звернувся за роз’ясненням стосовно порядку дій користувачів у випадку руйнування гідротехнічної споруди.

Мешканці с. Хижинці поінформували про грубе порушення режиму охорони та використання гідрологічного заказника місцевого значення «Хиженський» площею 6,9 га.

За результатами були надані роз’яснення в межах чинного законодавства, направлено звернення до контролюючого органу про проведення перевірки додержання встановленого режиму територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Переглядів: 67
 
You are here: