Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар12 травня 2018 року – Всесвітній день мігруючих птахів

Щороку у другу суботу травня світ відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. Цьогорічне відзначення проходитиме під егідою офіційного об’єднання двох найбільших у світі просвітницьких кампаній: Всесвітнього дня мігруючих птахів (WMBD) та Міжнародного дня мігруючих птахів (IMDB). Це об’єднання зародилося під час Дванадцятої наради Конференції Сторін Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин (Маніла, 26.10.2017). Три провідні організації з охорони птахів – Конвенція про збереження мігруючих видів диких тварин, Угода про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів та Довкілля для Америки – оголосили про партнерство для поглиблення усвідомлення важкого становища перелітних птахів у всьому світі.

Співпраця створює єдину всесвітню кампанію, організовану навколо головних міграційних коридорів птахів на планеті. До них відносяться афро-євразійські, східноазіатсько-австралійські та американські міграційні шляхи. З 2018 року відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів будуть організовуватися двічі на рік: в другу суботу травня та жовтня з приверненням  уваги до проблематики протягом року в тих місцевостях, де присутні мігруючі птахи.

Цьогорічне відзначення, яке припадає на 12 травня, пройде під гаслом «Об’єднаймо наші голоси для збереження птахів».

В якості нової глобальної платформи, яка об’єднує зусилля у всьому світі, Всесвітній день мігруючих птахів спрямований на підвищення обізнаності про необхідність збереження мігруючих птахів та середовищ їх  існування – на всіх рівнях у всіх частинах світу.

Більше інформації про ідею Всесвітнього дня мігруючих птахів та приурочені до його відзначення заходи можна дізнатися на сайті.

 

  

 

Переглядів: 137
 
You are here: