Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 20 січня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарУ Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького відзначили Всесвітній день мігруючих птахів

З нагоди Всесвітнього дня мігруючих птахів, який відзначається в другу суботу травня, в Навчально-науковому інституті природничих наук Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького 10 травня на засіданні Зоологічного клубу відбувся брейн-ринг між студентськими командами.

На початку заходу про традицію відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів та важливість охорони птахів під час міграції розповів директор Інституту, кандидат біологічних наук, доцент, відомий український орнітолог Максим Гаврилюк.

В напруженому інтелектуальному змаганні третє місце зайняла команда «Орлани», друге місце виборола команда  «Орнітологи», а переможцем стала  команда «Журавлі». Організацію заходу забезпечила кафедра біології та хімії Інституту, зокрема кандидат біологічних наук, викладач кафедри Олександр Ілюха.

 

Привітав переможців та вручив грамоти і символічні призи голова журі – головний спеціаліст Управління екології та природних ресурсів Максим Сорочан.

Переглядів: 165
 
You are here: